Cookies

FAQ

Co je Tenga ?
Výrobky Tenga jsou nové pomůcky určené k masturbaci. Tenga ONACUPs (tento výraz vznikl spojením výrazu ONAnie a CUP - pohár) jsou připraveny vám poskytnout skutečně nezapomenutelné a různorodé zážitky z masturbace, které jste nikdy před tím nezažili a které se nedají srovnat s žádnou jinou sexuální zkušeností.

Odkud Tenga pochází ?
Všechny výrobky Tenga byly navrženy a vyrobeny v Japonsku společností Tenga Co., Ltd .

Pro koho jsou výrobky Tenga určeny ?
Výrobky Tenga jsou určeny pro všechny muže ve věku 18 a více let, bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Výrobky Tenga mohou velice dobře sloužit jako nástroj k tréninku či zvýšení kvality sexuálního života, například pro kontrolu předčasné ejakulace.

Také ženy mohou zakoupit tento výrobek pro své manžele či milence - pokud například nemohou nebo nechtějí mít pohlavní styk a chtějí ho sexuálně uspokojit. Tenga mohou být i vtipný a originální dárek ke všem příležitostem. Proč ženy mohou dostávat vibrátory a různé masážní strojky a muži mají o potěšení z masturbace přicházet?!

Kolikrát mohou být výrobky Tenga použity ?
Všechny výrobky z řady Tenga ONACUP a EGGS byly navrženy na jedno použití. Důvodem je maximální prožitek a dokonalá hygiena. Někteří uživatelé však používají Tenga ONACUPS nebo EGGS více než jednou pokud:
- neejakulují dovnitř
- používají kondom
- po použití výrobek vymyjí

Výrobek není doporučeno používat opakovaně a výrobce či prodejce nenese za jakékoliv potíže spojené s vícenásobným použitím Tenga ONACUPS či Tenga EGGS odpovědnost. Naopak Tenga FLIP Hole je určen k opakovanému použití a jeho použití je možné více než 50 krát v nezměněné kvalitě sexuálního prožitku.
Při opakovaném použití doporučujeme použít lubrikant na vodní bázi (např. ToyFluid od Fun Factory nebo Tenga Hole Lotions).
Výrobky Tenga jsou určeny k osobnímu užití a neměly by být sdíleny s jinými osobami. Všechny výrobky Tenga jsou recyklovatelné.

Kde výrobky Tenga skladovat ?
Všechny výrobky by měly být uchovány při pokojové teplotě. Nevyhovují jim extrémně nízké ani vysoké teploty. Nevystavujte je přímému slunečnímu světlu. V žádném případě nedávejte výrobky Tenga do ledničky – mohlo by dojít ke změně strukturu lubrikantu, který je v nich obsažen. Držte mimo dosah dětí.

Jaké je složení lubrikantu použitého ve výrobcích Tenga ?
Jedná se o lubrikant na vodní bázi. Tvoří jej voda, glycerin, polyakrylát sodíku, fenoxy-etanol a paraben. Lubrikant byl testován a certifikován pro použití v Evropské Unii v laboratoři Intertek Labtest.
Lubrikant je určen pouze k vnějšímu použití – v žádném případě jej nekonzumujte.

Jak dlouho vydrží výrobky Tenga otevřené ?
Po otevření a sejmutí ochranné fólie z otvoru sloužícímu k regulování podtlaku je nutné výrobek použít co možná nejdříve. Hrozí vyschnutí lubrikantu, který je obsažen uvnitř výrobku.

Mohou být výrobky Tenga umyty a znovu použity pro jiné účely ?
Všechny výrobky Tenga (kromě FLIP Hole) jsou určeny pro jedno použití a nesmí být použity pro jiné účely, než ke kterým jsou určeny.

Jak se výrobky Tenga ONACUP používají ?
1. odstraňte ochrannou fólii z těla výrobku,
2. sejměte přelep regulace tlaku / podtlaku ve výrobku,
3. zasuňte penis do lubrikovaného otvoru,
4. pohybujte výrobkem nahoru a dolu.

Pokud používáte Deep Throat Cup, můžete řídit sílu sacího efektu uvnitř ucpáním či povolením otvoru pro kontrolu podtlaku prstem. Všemi výrobky z řady Soft Edition můžete libovolně mačkat, ucítíte tak tlak vlastní ruky. Pomocí výrobku Rolling Head Cup můžete krouživými pohyby stimulovat žalud penisu. S Double Hole Cup si můžete užít pocity s vaginálního nebo análního styku. Air Cushion Cup je ideální k experimentům s tlakem či pod tlakem ve výrobku ucpáním či povolením otvoru pro kontrolu podtlaku prstem.

Jaké baterie se používají do vibrátorů Fun Factory ?
Všechny vibrátory (kromě dobíjecích, které mají v sobě zabudovaný akumulátor jako mobilní telefony) jsou napájeny tužkovými bateriemi (Typ AA). Vibrátory řady G3 Smartvibes napájí čtyři baterie, ostatní pouze dvě. Baterie nejsou součástí dodávky.

Jakým způsobem jsou napájeny vibrátory Lelo a masážní strojky JeJoue ?
Všechny vibrátory Lelo a intimní masážní strojky JeJoue mají v sobě zabudovaný akumulátor podobně jako mobilní telefony. Nabíječka je součástí dodávky. Nemusíte tedy shánět žádné baterie - po prvním dobití můžete výrobek začít okamžitě používat.

+420 777 162 877PO–PÁ / 9–19
Newsletter Zadejte svoji adresu a získejte tipy zdarma
OK
Facebook
Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.